چاپ
دسته: blog
بازدید: 622
هدایای تبلیغاتی خودکار فلزی

هدایای تبلیغاتی خودکار فلزی ، نوعی از هدایای تبلیغاتی به شمار می آید که کاربردها و متقاضیان زیادی دارد. همانطور که از نام خودکار تبلیغاتی فلزی پیداست، جنس بدنه خودکار تبلیغاتی به صورت فلزی تولید می شود.

نام شخص، برند و لوگو می تواند بر روی خودکار تبلیغاتی فلزی چاپ و درج شود. مخاطبانی که هدایای تبلیغاتی دریافت می کنند، با اخذ خودکار تبلیغاتی فلزی، علاوه بر استفاده از خودکار تبلیغاتی، نام محصول و برند را نیز می بینند.

 

خودکار تبلیغاتی فلزی

 

اهمیت اهداء هدایای تبلیغاتی در این است که نام برند در اذهان مخاطبان درج می گردد. خودکار تبلیغاتی فلزی یکی از ارزان ترین هدایای تبلیغاتی به شمار می آید. کاربرد خودکار تبلیغاتی فلزی، ارائه این محصول در نمایشگاه ها، سمینارها، همایشها، مدارس، دانشگاه ها و مراسم های مختلف است. خودکار تبلیغاتی فلزی در عین ارزان بودن، یکی از ابزار قدرتمند جهت تبلیغات به شمار می آید. خودکار تبلیغاتی فلزی با جنس های مختلفی همچون استیل و آلومینیوم تولید می شود.

 

انواع خودکار تبلیغاتی فلزی

 

انواع خودکار تبلیغاتی فلزی شامل مدل خودکار فشاری و خودکار کم پیچ ارائه می گردد. نحوه چاپ برند و کالا بر روی خودکار تبلیغاتی فلزی به صورت لیزر می باشد. ضخامت نوک نوشتاری خودکار تبلیغاتی فلزی متفاوت می باشد که یکی از پرطرفدارترین مدل های خودکار تبلیغاتی فلزی، با ضخامت 1 میلی متر می باشد. بدنه فلزی خودکار تبلیغاتی فلزی با آلیاژ های برنج یا آلومینیوم تولید می شوند. سبکی و ارزان بودن بدنه آلومینیومی خودکار تبلیغاتی فلزی، موجب سبکی و ارزان قیمت بودن محصول می گردد.

 

نتیجه گیری:

از برندهای خودکار تبلیغاتی فلزی، می توان به سناتور، اشل، ورونا، سونیتو، یوروپن و ملودی اشاره نمود. کیفیت بالای خودکار تبلیغاتی فلزی و چاپ لیزر بر روی بدنه خودکار تبلیغاتی فلزی موجب شده است کارشناسان تبلیغاتی از این محصول جهت معرفی برند و محصول شرکت خود استفاده نمایند. خودکار تبلیغاتی فلزی یکی از کارآمدترین هدایای تبلیغاتی به شمار می آید.